January 24, 2022

Headline News:

Szybki kredyt – Bz wbk kredyt hipoteczny-rata kredytu gotówkowego -

Tuesday, July 7, 2015

Bank BGŻ otrzymał Srebrny Listek CSR POLITYKI, przyznawany przez redakcję tygodnika POLITY… -

Tuesday, June 23, 2015

30 czerwca 2014 r. zakończyła się trzyletnia kadencja Zarządu Banku BPS S.A. na lata 20… -

Friday, June 12, 2015

Kredyt online – Firmy samochodowe-samochodowy -

Tuesday, June 9, 2015

Kalkulator kredytowy – Kalkulator hipoteczny pko bp-kalkulator oblicz -

Tuesday, June 2, 2015

27 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku BPS. Na spot… -

Sunday, May 31, 2015

Ranking kredytowy – Kalkulator spłat kredytu-kredyt mieszkaniowy dla singla -

Thursday, May 21, 2015

Kalkulator kredytu – Co to jest kredyt hipoteczny-klakulator kredytowy -

Sunday, May 17, 2015

26 listopada br. karta debetowa BNP Paribas MasterCard zdobyła tytuł Najładniejszej pol… -

Friday, May 8, 2015

Pożyczka Dobry bank internetowy-alior logowanie do konta -

Monday, April 27, 2015

29 września 2014 roku do oferty eurobanku dołączyły fundusze inwestycyjne zarządzane pr… -

Saturday, April 11, 2015

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach-szybkie pożyczki do domu -

Friday, April 3, 2015

Od początku roku przyrost salda kredytów hipotecznych w Banku… -

Saturday, March 28, 2015

45 tysięcy przedsiębiorców i prawie 15 mld zł kredytów – to dotychczasowe efekty rządowego… -

Tuesday, March 17, 2015

Aktualna cena akcji pko bp-gliwice giełda samochodowa -

Wednesday, March 11, 2015

Hipoteka – kredyt mieszkaniowy – konsolidacja -

Monday, March 9, 2015

Pożyczka hipoteczna-provident online -

Friday, March 6, 2015

Agencja ratingowa S&P w komunikacie z 25 marca potwierdziła pozycję ratingową PZU na p… -

Monday, March 2, 2015

Bgż kredyt hipoteczny-kredyt hipoteczny w getin banku -

Sunday, March 1, 2015

Ruszyła druga odsłona promocji Citi Handlowego i portalu Groupon. Dla pierwszych 1500 o… -

Thursday, February 26, 2015

30 czerwca 2014 r. zakończyła się trzyletnia kadencja Zarządu Banku BPS S.A. na lata 20…

Pożyczka przez Internet warszawa

30 czerwca 2014 r. zakończyła się trzyletnia kadencja Zarządu Banku BPS S.A. na lata 2011-2014. 1 lipca 2014 r. Rada Nadzorcza Banku BPS S.A. powołała Zarząd Banku na kadencję obejmującą lata 2014-2017 w następującym składzie:

 

Zdzisław Kupczyk, p.o. Prezes Zarządu

 

Zdzisław Kupczyk wywodzi się z sektora bankowości spółdzielczej. W Banku BPS pracuje od momentu jego powstania, czyli od 2002 roku, początkowo jako Dyrektor Oddziału w Sieradzu, następnie przez 10 lat jako Dyrektor warszawskiego Oddziału Regionalnego.

 

Wcześniej pełnił funkcję Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Warcie. Od 27 marca 2013 roku Wiceprezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości, od 24 marca 2014 roku p.o. Prezesa Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości. Przed rozpoczęciem kariery w bankowości, piastował stanowiska w administracji państwowej i gospodarczej, od 1980 roku zawsze na stanowiskach kierowniczych. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowości we Wrocławiu oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, z zakresu Zarządzania nowoczesnym bankiem. Jest także absolwentem studiów podyplomowych w Szkole Głównej Planowania i Statystyki, w obszarze Zarządzanie w gospodarce.

Piotr Chrzanowski, Wiceprezes Zarządu

 

Piotr Chrzanowski karierę zawodową w sektorze spółdzielczym rozpoczął w 2002 roku w Mazowieckim Banku Regionalnym S.A. w Oddziale w Ciechanowie. W kolejnych latach pracował w Banku Spółdzielczym w Przasnyszu na stanowisku Kierownika Zespołu Handlowego. W 2007 roku rozpoczął pracę w Biurze Bankowości Inwestycyjnej Rafeisen Banku SA. W kolejnych latach obejmował stanowisko Dyrektora Makroregionu odpowiedzialnego za region centralno-wschodni w szwedzkim SEB TFI SA oraz Dyrektora ds. Sprzedaży w Opera TFI SA. Z Grupą BPS związany jest od 2010 roku, kiedy to przez ponad 2 lata w spółce zależnej BPS TFI S.A. był Dyrektorem Departamentu Sprzedaży i Marketingu, a następnie Dyrektorem Departamentu Marketingu i Produktów w Banku BPS. Od 6 czerwca 2013 roku Wiceprezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Absolwent studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie. Ukończył Wydział Zarządzania i Wydział Pedagogiczny na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Czesław Swacha, Członek Rady Nadzorczej Banku BPS S.A. delegowanydo czasowego wykonywania czynności Wiceprezesa Zarządu

 

Czesław Swacha od 2003 roku jest Prezesem Zarządu Warszawskiego Banku Spółdzielczego, wcześniej przez 10 lat pełnił funkcję Wiceprezesa tego Banku. Jest doktorem nauk ekonomicznych, wieloletnim pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego SGGW w Warszawie. W 1999 roku ukończył Studia Podyplomowe z europejskiego prawa bankowego w PAN. Od 2008 roku Przewodniczący Rady Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, wcześniej wieloletni Członek Zarządu KZBS. Przez trzy lata był Członkiem Rady Nadzorczej Mazowieckiego Banku Regionalnego oraz Członkiem Rady Nadzorczej spółki SOFT Net. Od 2013 roku Członek Komitetu Audytu Rady Nadzorczej Banku BPS.

 

Artur Adamczyk, Wiceprezes Zarządu

 

Artur Adamczyk w Banku BPS pracuje od 2007 roku odpowiadając za obszar ryzyka finansowego początkowo jako Naczelnik Wydziału Ryzyka Finansowego, a następnie Dyrektor Departamentu Ryzyka Finansowego i Operacyjnego. Z sektorem finansowym związany jest od 1997 roku. Poprzednio sprawował funkcje menadżerskie w Invest-Bank S.A. jako Naczelnik Wydziału Planowania i Kontrolingu oraz w PolCard S.A. jako Zastępca Kierownika Zespołu Finansów. Posiada doświadczenie w księgowości uzyskane w trakcie pełnienia funkcji Głównego Księgowego w E-Telbank Sp. z o. o., ugruntowane posiadanym certyfikatem Ministerstwa Finansów. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie ze specjalizacją finanse przedsiębiorstw.

Dariusz Olkiewicz, Wiceprezes Zarządu powołany z dniem 18 sierpnia 2014 r.

 

Dariusz Olkiewicz posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym, które zdobył kierując procesami wdrożenia rozwiązań informatycznych m.in. w obszarze bankowości internetowej, trade finance, systemów rozliczeniowych. Jako menedżer w firmach doradczych przeprowadzał procesy oceny, audytu i restrukturyzacji pionów informatyki i operacji w bankach komercyjnych. Od 2013 roku związany z firmą Asseco Poland na stanowisku Menadżera w Pionie Banków Komercyjnych. Karierę menadżerską rozpoczynał w Gospodarczym Banku Południowo-Zachodnim we Wrocławiu jako Dyrektor Departamentu Informatyki i Telekomunikacji. Następnie w latach 2006-2007 związany był z Bankiem BPS pełniąc funkcję Dyrektora Departamentu Informatyki. Przez kolejne lata pracował m.in. w Banku PKO BP, Poczcie Polskiej, globalnych firmach konsultingowych, a także prowadził własną działalność gospodarczą. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej – Wydziału Informatyki i Zarządzania.

Źródło: Bank BPS

Kredyt Samochodowy online

Share

Comments are closed.